Kierownik Techniczny

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-03-21
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-04-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, który obejmuje cały cykl życia nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management.

BNP Paribas Real Estate posiada doskonałą znajomość lokalnych rynków i globalną ekspertyzę. Firma jest obecna w 36 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 3900 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

  • Wykształcenie, co najmniej średnie techniczne
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości komercyjnych w obiektach o funkcji handlowej
  • Znajomość zagadnień Prawa Budowlanego (prowadzenie książki obiektu budowlanego, egzekwowanie gwarancji budowlanych), przepisów BHP i PPOŻ
  • Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego)
  • Praktyczna znajomość pakietów  MS Office (Excel, Word)
  • Zdolności analityczne, menedżerskie i interpersonalne
  • Posiadanie uprawnień energetycznych (I, II, III grupa „E” i/lub „D”) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi w nieruchomościach (bieżące techniczne utrzymanie nieruchomości, serwisy i przeglądy techniczne urządzeń i instalacji, sprzątanie, ochrona)
  • Organizacja przetargów na ww. serwisy oraz nadzór nad realizacją umów serwisowych
  • Udział w tworzeniu i realizacja budżetu utrzymania technicznego oraz modernizacji nieruchomości
  • Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, remontowych i innych, prowadzonych w nieruchomościach
  • Współpraca z najemcami nieruchomości
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej nieruchomości
  • Podejmowanie inicjatyw oraz prowadzenie działań zmierzających do optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów oraz analiz

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, realizującej duże projekty na rynku zarządzania nieruchomościami firmie
  • Możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kafeterii benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się