Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Inter-Baupol Sp. z o.o.

Kierownik techniczny- Kierownik ds. eksploatacji technicznej nieruchomości

Inter-Baupol Sp. z o.o.O firmie

Kościuszki 24

Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości

  • codzienna obsługa techniczna powierzonych nieruchomości

  • podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie

  • optymalizacja kosztów utrzymania obiektów

  • dbałość o dokumentację techniczną budynków i urządzeń oraz zapewnienie ich aktualności i kompletności

  • uczestniczenie w procesie realizacji obiektów deweloperskich

  • bieżąca współpraca z podwykonawcami oraz firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub techniczne

  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji w branży budowlanej ( budownictwo kubaturowe) min. 3-5 lat

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń

  • znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa cywilnego w zakresie eksploatacji budynków

  • znajomość rozwiązań technicznych, materiałów budowlanych i ich zastosowanie

  • umiejętności negocjacyjne, rozwiązania problemów, dotrzymywanie ustalonych terminów

  • rozwinięte zdolności analityczne, dyspozycyjność, samodzielność, biznesowe podejście do wykonywanych zadań

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bardzo dobre warunki pracy

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Firma z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży budowlanej na rynku polskim i niemieckim zatrudni wykwalifikowanych pracowników budowlanych oraz firmy budowlane jako podwykonawców robót budowlanych (docieplenia).

Przewiń do profilu firmy