Oferta pracy

Kierownik Techniczny

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.O firmie

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór techniczny oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury technicznej obiektu hotelowego wraz z zapleczem, głównie odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy instalacji HVAC, sanitarnych i technologicznych

  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i elementów wyposażenia związanego z bezusterkowym działaniem Hotelu

  • Kompleksowy nadzór oraz aktywne uczestnictwo w pracach związanych z inwestycjami (otwieranie nowych punktów), modernizacjami i remontami punktów już funkcjonujących oraz bieżącymi potrzebami

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym Działem Operacyjnym oraz Serwisem

  • Zarządzanie częściami zamiennymi i optymalizacja tego procesu

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą budynków i lokali oraz ścisła współpraca z wynajmującymi

  • Przygotowywanie dokumentów oraz występowanie do właściwych urzędów w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń

  • Odbiory techniczne zakończonych prac i inwestycji

  • Prowadzenie projektów remontowych/inwestycyjnych

  • Udział w podejmowaniu decyzji o strategicznym znaczeniu (np. proponowanie nowych rozwiązań technologicznych, wdrażanie kluczowych usprawnień)

  • Proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych w celu obniżenia kosztów,

  • Zabezpieczanie opieki technicznej w czasie wieczornych i nocnych imprez,

  • Planowanie, nadzór oraz koordynowanie pracy podległych pracowników zgodnie z regulacjami wewnętrznymi oraz przepisami BHP

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń – w tym ewidencja czasu pracy oraz układanie grafików dla podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale technicznym w obiektach hotelowych lub budynkach biurowych, preferowane w obszarze HVAC

  • Praktyczna znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i elektryki

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego

  • Dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office

  • Mile widziana znajomość kosztorysowania oraz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność i skrupulatność w wykonywanej pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność delegowania zadań i egzekwowania ich realizacji

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych

  • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań

  • Możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę Działu

  • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności

  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

  • Pakiet zniżek na nasze usługi w hotelach sieci Zdrojowa

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Zdrojowa Hotels jest częścią grupy inwestycyjno-hotelarskiej Zdrojowa Invest & Hotels,

Grupa dysponuje 14 obiektami o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach w górach i nad morzem. Zdrojowa jest twórcą systemu condo hoteli w Polsce, liderem tego rynku oraz budowy apartamentów wakacyjnych. Ze swoim portfolio jest jednym z wiodących inwestorów i operatorów hoteli w kraju. Jedyna na polskim rynku ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi globalnymi sieciami hotelowymi - Hiltonem, Radissonem czy Louvre Hotels.

Zdrojową tworzy 1000-osobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie.

CSR obejmuje programy Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly.

Flagowym projektem Zdrojowej jest Baltic Park Molo & Fort w Świnoujściu, największy kompleks apartamentowo-hotelowy nad Bałtykiem. Inwestycja obejmuje m.in. pierwszy w Polsce i nad Morzem Bałtyckim resortowy hotel Hilton – Hilton Świnoujście Resort & Spa oraz Radisson Blu Resort.

Przewiń do profilu firmy