Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik techniczny - Manager obiektu k/m

  • Niemcy
  • Kierownik
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamic Management

    Jedna z największych firm w branży zarządzania nieruchomościami w Niemczech poszukuje kandydatów do pracy na terenie Niemiec na stanowisku:

    Kierownik techniczny - Manager obiektu (k/m)

    Numer referencyjny: 03/2018
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Zapewnienie ciągłości procesu funkcjonowania obiektu poprzez regularne wizyty na podległym terenie
    • Zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego i formalnego we wszystkich obiektach
    • Reprezentowanie firmy na zewnątrz.
    • Udział w przygotowywaniu i realizacja założeń budżetowych obiektu
    • Nadzór merytoryczny nad pracą zespołu utrzymania technicznego obiektu
    • Tworzenie i realizacja budżetów operacyjnych, utrzymania technicznego oraz modernizacji obiektów zarządzanych
    • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami w zakresie świadczonych usług
    • Podejmowanie inicjatyw oraz prowadzenie działań zmierzających do optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości zarządzanej przez firmę
    • Organizacja i koordynowanie współpracy ze wszystkimi podmiotami zewnętrznymi
    • Negocjacje cenowe, zapewnienie kosztów obsługi zgodnie z warunkami panującymi na rynku usług
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Nadzór nad procesem likwidacji usterek i zapewnienia funkcjonalności obiektów
    • Zarządzanie procesem HVAC
    • Zarządzanie i nadzór nad procesem renowacyjnym
    • Przeprowadzanie audytów obiektów
    • Współpraca z działem najmu w zakresie wynajmu powierzchni
    • Współpraca z najemcami zewnętrznymi.
    Wymagania:
    • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane mechanika, elektronika, elektryka, budownictwo lub energetyka
    • Znajomość specyfiki problemów technicznych w obiektach różnych typów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Uprawnienia SEP min. 1,5 KV – mile widziane
    • Doświadczenie w zakresie zarządzania i współpracy z firmami zewnętrznymi
    • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania budżetem i kosztami
    • Dobre umiejętności planowania i organizacji pracy własnej, terminowość i rzetelność
    • Elastyczność i umiejętność pracy w szybko zmieniającym się, dynamicznym środowisku
    • Wiedza z zakresu ogólnobudowlanego, elektrycznego, klimatyzacyjnego będzie atutem
    • Mile widziana wiedza z zakresu funkcjonowania urządzeń technicznych w obiektach handlowych (elektrycznych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych itp.)
    • Prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Warunek koniecznybardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez kandydata umowę
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od profilu kompetencji
    • ciekawą pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
    • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z podaniem nr referencyjnego lub nazwy stanowiska

    „Kierownik techniczny / Manager obiektu” poprzez funkcję „Aplikuj”

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Dynamic Management Dariusz Majewski z siedzibą w Sosnowcu ul. Kolonia Wagrodka 20A." Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.