Kierownik Techniczny

  • Nowa Sól, lubuskie
  • Śląska 2, 67-100 Nowa Sól, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 02.09.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 02.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem pieczywa wysokiej jakości. Nasze produkty znajdziesz w sklepach sieciowych, stacjach benzynowych oraz restauracjach szybkiej obsługi. Sprzedajemy je pod marką Schulstad oraz Schulstad Bakery Solutions. Należymy do szwedzkiej grupy Lantmannen, która działa w obszarach takich jak produkcja spożywcza, rolnictwo, biopaliwa oraz młyny. Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy. Obecnie do zakładu w Nowej Soli, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowa Sól

    GŁÓWNE ZADANIA

    Tworzenie standardów i warunków do prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń
    Zapewnienie ciągłości produkcji
    Organizacja i nadzór nad instalacją, odbiorem, modernizacją i konserwacją maszyn
    Koordynowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i naprawczych w celu zagwarantowania optymalnej wydajności produkcyjne
    Organizacja pracy działu
    Kontrola kosztów napraw i produkcji
    Opracowywanie, inwentaryzowanie i prowadzenie zbioru dokumentacji techniczno-ruchowej
    Dbałość o odpowiednie warunki pracy, zgodne z wymogami bhp i ochrony przeciwpożarowej, eliminowanie ryzyk i zagrożeń w zakresie BHP
    Wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing, TPM

    PROFIL KANDYDATA

    Wykształcenie wyższe techniczne
    Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane w branży spożywczej
    Dobra znajomość języka angielskiego
    Znajomość TPM, 5S oraz innych narzędzi Lean Manufacturing
    Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, energetyki, chłodnictwa amoniakalnego
    Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników
    Znajomość standardów jakości tj. HACCP, BRC – mile widziane
    Komunikatywność
    Zdolności organizacyjne
    Chęć rozwoju zawodowego

    OFERUJEMY

    Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim
    Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in.
    poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych
    Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka
    medyczna, karta sportowa, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki
    Lekcje języka angielskiego
    System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

    WYRÓŻNIA NAS

    Praca zespołowa i stabilne środowisko pracy
    Ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji

    DODATKOWE INFO

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomoca przycisku aplikowania.

    W swojej aplikacji prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Lantmannen Unibake Poland sp. z o.o. dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji”.

    Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata do pracy w Lantmannen Unibake Poland Sp z o.o.

    Administrator
    Administratorem danych osobowych jest Lantmannen Unibake Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań („Administrator”) w lokalizacjach odpowiednio w:

    a) ul. Strużańska 10, 05-126 Stanisławów Pierwszy
    b) ul. Śląska 2, 67-100 Nowa Sól.

    Odbiorcą danych osobowych będzie Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.
    e-mail: [email protected]

    Przetwarzanie danych
    Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora.

    Przekazywanie danych
    Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

    Okres przechowywania danych
    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji.

    Prawa kandydatów
    Osobom aplikującym przysługuje prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla wzięcia udziału w rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

    - ul. Strużańska 10, 05-126 Stanisławów Pierwszy
    - ul. Śląska 2, 67-100 Nowa Sól
    1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora.
    2. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.
    3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji.
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
    • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
    1. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
    2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.