Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik techniczny

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWNIK TECHNICZNY
    ALPLA NDM Sp.z.o.o / Nowy Dwor Mazowiecki / Poland /
    Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 19.300 pracowników w 176 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.
    Twój zakres obowiązków
    • Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i około produkcyjnych Spółki
    • Odpowiedzialność za kontrole i przeglądy stanu technicznego mienia Spółki
    • Nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
    • Opracowywanie ofert i prowadzenie zakupu części maszyn i urządzeń
    • Organizacja pracy i nadzór nad działem technicznym – utrzymanie ruchu
    • Zarządzanie 20 osobowym zespołem
    • Prowadzenie gospodarki magazynowej części zamiennych
    • Współpraca z klientem zewnętrznym (UDT, Zakład Energetyczny, firmy serwisujące) i wewnętrznym
    • Prowadzenie spraw dotyczących serwisu maszyn i urządzeń znajdujących się w obiekcie
    • Obsługa kompresorów i agregatów chłodniczych

    Twoje umiejętności i kwalifikacje
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, robotyka, automatyka, elektrotechnika, mechatronika)
    • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    • Bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, rzetelność, dokładność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego (schematy elektryczne, schematy pneumatyczne) oraz dokumentacji technicznej
    • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii

    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • Ubezpieczenia na życie i ubezpieczenie medyczne
    • Multisport
    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV poprzez: