Oferta pracy

Kierownik techniczny obiektów

IMPEL SYNERGIES Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientem

  • Nadzór nad realizacją kontraktu z zakresu utrzymania technicznego obiektu ( realizacja obchodów technicznych, inspekcji, przeglądów technicznych, usuwanie awarii )

  • Zarządzanie i nadzór nad pracą zespołu techników, rozliczenie czasu pracy.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Przygotowanie oraz nadzór nad realizacją harmonogramu PPM

  • Opracowywanie raportów technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Elektryka, Inżynieria Sanitarna, Budownictwo)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów

  • Doświadczenie w zarządzeniu zespołem

  • Praktyczna wiedza z zakresu instalaci budynkowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP G1 E ( min do 20kV) G2 lub G3

  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów Microsoft Office

  • Gotowość do stałej pracy w Warszawie i okolicach

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zintegrowanych usług nieruchomości

  • Stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Partnerską atmosferę pracy

  • Program szkoleń

  • Możliwość skorzystania z karty sportowej, opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie

IMPEL SYNERGIES Sp. z o.o.

Impel Synergies Sp. z o.o., będąca częścią Grupy Impel, specjalizuje się w dostarczaniu Klientom rozwiązań związanych ze zintegrowanymi usługami dla nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami i usługami oraz consultingiem operacyjnym.

Przewiń do profilu firmy