Oferta pracy

Kierownik techniczny obiektu

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zadań z zakresu bieżącej obsługi obiektu

  • Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych obiektu

  • Opracowywanie harmonogramów i nadzór nad przeglądami urządzeń / instalacji

  • Budowanie pozytywnych relacji i reprezentowanie interesów firmy w bieżącym kontakcie z klientem

  • Bezpośrednia współpraca i koordynowanie kilkuosobowego zespołu techników obiektu

  • Sporządzanie raportów z wykonywanych czynności serwisowych oraz współpraca z klientem w zakresie raportów zarządczych

  • Pozyskiwanie prac dodatkowych, sporządzanie kalkulacji ofertowych

  • Przygotowywanie kalkulacji ofertowych dla klienta

  • Koordynowanie zamówień na materiały i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektu

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika/koordynatora technicznego obiektu

  • Praktyczna znajomość instalacji technicznych oraz automatyki budynkowej

  • Min. średnie wykształcenie techniczne (preferowane: sanitarne, elektryczne, budowlane lub pokrewne)

  • Uprawnienia SEP Gr 1 i 2, E i D

  • Mile widziane uprawnienia: F-GAZ, podnośniki ruchome, SEP Gr. 1 powyżej 1 kV, wózki widłowe

To oferujemy

  • Stały kontrakt b2b

  • Ciekawe zadania na jednym z wielkogabarytowych i nowoczesnych obiektów na terenie Gdańska

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy