Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Techniczny Obiektu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

    Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu FM – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK TECHNICZNY OBIEKTU
    Miejsce pracy: Gdańsk
    nr ref.: KTO/CS/18

    Główne zadania na stanowisku:

    • nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu
    • nadzór nad usuwaniem usterek gwarancyjnych
    • zapewnienie bieżącego technicznego utrzymania nieruchomości komercyjnej
    • organizacja kontroli technicznych
    • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej
    • kontrola technicznego wyposażenia obiektu
    • kontakt z najemcami
    • analiza i optymalizacja kosztów ponoszonych przez klienta
    • kontrola faktur i ich zatwierdzanie

    Wymagania:

    • doświadczenie w odbiorach robót od wykonawców
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • doświadczenie w technicznej obsłudze nieruchomości
    • znajomość i umiejętności obsługi systemów: HVAC, elektrycznych, wod-kan.
    • umiejętność obsługi komputera - pakiet Office
    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie
    • samodzielność i skuteczność w działaniu

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (dodatkowe świadczenia)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w ramach prestiżowego kontraktu
    • możliwość zdobywania nowych doświadczeń
    • duże możliwości rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)