Logo Pracuj.pl

Kierownik Techniczny Obiektu

CLAR SYSTEMO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie zespołem techników i podwykonawców
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją i konserwacją
  • nadzór nad przeglądami instalacji i urządzeń budynkowych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • prowadzenie negocjacji z podwykonawcami
  • optymalizacja kosztów obsługi obiektu
  • raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości
  • uprawnienia SEP Gr 1 D+E
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych
  • obsługa komputera (MS Office)
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, samodzielność

To oferujemy

  • umowę o pracę lub działalność
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref.: TOW/CS/21

Kierownik Techniczny Obiektu, Warszawa