Oferta pracy

Kierownik Techniczny Obiektu

ARS System FMO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Opis firmy:

ARS SYSTEM FM specjalizuje się w usługach związanych z obsługą techniczną obiektów użyteczności publicznej. Kompleksowość i profesjonalizm to najważniejsze cechy, które charakteryzują naszą współpracę z klientami. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektów w stanie pełnej sprawności technicznej
  • Codzienna obsługa techniczna powierzonych obiektów
  • Opracowywanie ofert na prace dodatkowe
  • Tworzenie raportów z inspekcji, przeglądów oraz raportów z prac dodatkowych
  • Nadzór nad pracą podwykonawców realizujących prace serwisowe
  • Organizacja interwencji awaryjnych na obiekcie
  • Formułowanie harmonogramów przeglądów oraz ich realizacja
  • Weryfikacja obsługi technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie ich kompletności
  • Realizacja dodatkowych prac zleconych przez klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil  - elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka)
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, HVAC, systemów BMS
  • Doświadczenie w organizacji pracy pracowników technicznych
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV) grupa II w zakresie „E”
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność i biznesowe podejście do wykonywanych zadań
  • Mile widziana znajomość instalacji sprężonego powietrza
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym, biurowym lub logistycznym
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z możliwością otrzymania premii za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju i awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy