Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik techniczny

SIERRA BALMAIN PROPERTY MANAGEMENT SP. Z O.O.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

• Zarządzanie zespołem działu technicznego;

• Nadzór oraz bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje elektryczne, oświetleniowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, bezpieczeństwa pożarowego);

• Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów;

• Nadzór nad właściwym prowadzeniem dokumentacji eksploatacyjnej oraz książki obiektu budowlanego;

• Nadzór oraz przygotowanie dokumentacji, organizacja i prowadzenie przetargów w zakresie usług serwisowych, prac naprawczych i modernizacyjnych obiektu;

• Ocena potrzeb napraw w centrum handlowym;

• Nadzór nad naprawami oraz remontami;

• Nadzór nad procesami rekomercjalizacji lokali w centrum handlowym;

• Czynny udział w przygotowaniu budżetu, kontrola realizacji budżetów, w tym kontrola kosztów eksploatacji centrum;

• Przekazywanie i odbiór lokali najemców;

• Wsparcie najemców, doradztwo techniczne w przypadkach awarii;

• Bezpośredni nadzór nad pracą podwykonawców i firm serwisowych;

• Wykonywanie drobnych prac naprawczych, montażowych, hydraulicznych;

• Ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Technicznego oraz realizowanie zadań wynikających z potrzeb zapewnienia bezpieczeństwa w centrum handlowym

Nasze wymagania

• Min. wykształcenia średniego technicznego;

• Znajomości zagadnień ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania instalacji bezpieczeństwa pożarowego, elektrycznych, CO, HVAC;

• Gotowości do pracy w systemie zmianowym, również soboty i niedziele;

• Uprawnienia SEP - G1, G2, G3 (eksploatacyjne i dozorowe);

• Uprawnienia UDT, obsługa podestów ruchomych;

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

• umowę o pracę,

• benefity pracownicze (polisa na życie, karta sportowa, opieka medyczna)

• niezbędne narzędzia pracy

• praca w młodym, dynamicznym zespole

• stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Sierra Balmain Property Management, lider na rynku nieruchomości komercyjnych, świadczący usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami.