Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Techniczny Projektów - Inspektor Nadzoru

Upside Property Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wały Piastowskie 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • praca biurowa z wyjazdami terenowymi głównie w Trójmieście, ale także w innych miastach Polski i za granicą,

  • analiza, weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej oraz projektowej;

  • realizacja postępowań ofertowych, w tym m.in. ustalanie zakresu rzeczowego, prowadzenie negocjacji cenowych oraz nadzór nad realizowanymi pracami

  • koordynacja prac przygotowawczych i robót budowlanych z pracą w biurze,

  • wsparcie formalnoprawne inwestycji dla Kierownika Projektu – poprzez wskazanie niezbędnych pozwoleń, decyzji i uzgodnień administracyjnych i gestorów sieci

  • prowadzenie budowy z punktu widzenia zgodności z projektem, pozwoleniem na budowę, zawartymi umowami oraz normami prawa budowlanego i normami technicznymi

  • kompleksowy nadzór nad realizacją inwestycji oraz dokonywanie odbioru inwestycji - wraz z raportowaniem

  • umiejętność oceny stanu budowy oraz rozliczenie inwestycji - finansowe i formalnoprawne

  • sporządzanie oraz kontrola i wykonanie budżetu i harmonogramu inwestycji wraz z raportowaniem

  • współpraca przy tworzeniu analizy chłonności, koncepcji zagospodarowania terenu, założeń technicznych oraz koncepcji architektonicznych planowanych inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu i koordynowaniu procesu inwestycyjnego, szczególnie współpraca z instytucjonalnymi podmiotami będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość zagadnień technicznych, administracyjnych i prawnych związanych z realizacją projektów inwestycyjnych oraz ogólnej znajomości prawa budowlanego

  • umiejętność kosztorysowania i budżetowania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z partnerami i klientami zagranicznymi.

  • posiadanie uprawnień Inspektora Nadzoru oraz znajomość BHP będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie oraz komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

  • zaangażowanie i dyspozycyjność, w tym gotowość do realizacji inwestycji w całej Polsce,

  • umiejętność pracy w zespole

  • obsługa programów środowiska Windows, w tym Excel i MS Project

  • znajomość AutoCAD

To oferujemy

  • ciekawą pracę przy interesujących projektach deweloperskich w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wybór preferowanej formy zatrudnienia i rozwój zawodowy

Firma specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów w obszarze inwestycji w nieruchomości komercyjne, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Przewiń do profilu firmy

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.