Oferta pracy

Kierownik Techniczny

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.O firmie

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.

Strużańska 10

Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski)

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu Lantmannen. Należymy do czołówki międzynarodowych producentów pieczywa świeżego i mrożonego z przeznaczeniem do gastronomii i sprzedaży detalicznej. Na rynku polskim działamy od początku lat dziewięćdziesiątych. Produkcja odbywa się w trzech zakładach produkcyjnych gdzie wypiekane są produkty takich marek jak Schulstad i Schulstad Bakery Solutions. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy do zakładu w Stanisławowie Pierwszym na stanowisku:

Zatrudniona osoba będzie raportować do Dyrektora Produkcji odpowiadając za sprawne i bezpieczne działanie linii produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń.

GŁÓWNE ZADANIA

  • Tworzenie standardów i warunków do prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Organizacja i nadzór nad instalacją, odbiorem, modernizacją i konserwacją maszyn
  • Koordynowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i naprawczych
  • w celu zagwarantowania optymalnej wydajności produkcyjnej
  • Organizacja pracy działu
  • Kontrola kosztów napraw i produkcji
  • Opracowywanie, inwentaryzowanie i prowadzenie zbioru dokumentacji techniczno-ruchowej
  • Dbałość o odpowiednie warunki pracy, zgodne z wymogami bhp i ochrony przeciwpożarowej, eliminowanie ryzyk i zagrożeń w zakresie BHP
  • Wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing, TPM

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane w branży spożywczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość TPM, 5S oraz innych narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, energetyki, chłodnictwa amoniakalnego
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników
  • Znajomość standardów jakości tj. HACCP, BRC – mile widziane
  • Komunikatywność
  • Zdolności organizacyjne
  • Chęć rozwoju zawodowego

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki
  • Lekcje języka angielskiego
  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

WYRÓŻNIA NAS

  • Praca zespołowa i stabilne środowisko pracy
  • Ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji

DODATKOWE INFO

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomoca przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy