Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Techniczny

HSP MANAGEMENT sp. z o.o. O firmie

  • Szczawnica

    Szczawnica, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

utrzymanie sprawności technicznej obiektów budowlanych i urządzeń technicznych

opracowanie procedur konserwacji oraz przeglądów urządzeń mechanicznych i elektrycznych

przydzielanie zadań podległemu zespołowi i kontrola ich wykonania w zakresie bieżących prac przeglądowo-konserwacyjnych

przygotowanie raportów i analiz dotyczących eksploatacji budynku, urządzeń i instalacji w nim zainstalowanych

udział w kontrolach i przeglądach wykonywanych przez nadzór i podmioty zewnętrzne, kontakt z urzędami

uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń i stałego wyposażenia obiektu budowlanego

prowadzenie bieżącej dokumentacji technicznej obiektu i urządzeń mechanicznych. Nadzór nad dokumentacją techniczną obiektu w tym dokumentacją powykonawczą, DTR,

dokonywanie napraw – samodzielnie, ze swoim zespołem lub w kooperacji z podwykonawcami, zamawianie części eksploatacyjnych

udział w przeglądach dozorowych i konserwacyjnych urządzeń i instalacji obiektu, wypełnianie zaleceń pokontrolnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne / elektryczne

  • znajomość funkcjonowania instalacji w budynkach użyteczności publicznej

  • podstawowa znajomość instalacji sanitarnych i hydraulicznych

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w technicznej opiece nad obiektami użyteczności publicznej

  • uprawnienia SEP, kat E / D

  • umiejętność przekazania i egzekwowania zadań

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o wybrany model zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt managerski),

  • motywacyjny pakiet premiowy uzależniony od wyników,

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia i coaching zawodowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

HSP MANAGEMENT sp. z o.o.

Położony w malowniczych Pieninach Hotel Szczawnica Resort & Spa ****, to kompleks 110 pokoi i apartamentów, zaprojektowanych tak, aby łączyć nowoczesny design, komfort i wyjątkowy charakter regionu. Ideą hotelu jest odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery slow life, poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację.

HSP Management Sp. z o.o. jest firmą zarządzającą między innymi nowym Hotelem Szczawnica Park Resort & Spa ****, do którego poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik Techniczny

Przewiń do profilu firmy