Oferta pracy

Kierownik techniczny

Atalian Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, konserwacja, bieżące naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych,

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i montażowych,

  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej,

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dla obiektu,

  • Ustalanie grafików pracy,

  • Reprezentowanie wobec Klienta w sprawach bieżących dotyczących świadczenia usług,

  • Przygotowanie planu napraw, konserwacji, itp.,

Nasze wymagania

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy, diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,

  • Wykształcenia zawodowego

  • Doświadczenia zawodowego w obsłudze technicznej nieruchomości komercyjnych

  • Doświadczenia w bezpośredniej pracy z Klientem

  • Znajomość budowy i obsługi instalacji/urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, niskoprądowych, hydraulicznych

  • Uprawnienie energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń min. Gr. I do 1 kV, inne mile widziane

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • Sprawnej obsługi komputera

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, w gronie wykwalifikowanej kadry,

  • Rozwinięty system szkoleń,

  • Opiekę medyczną Enel - Med.

Atalian Poland Sp. z o.o.

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Euro, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych, cateringu oraz ochronie.

Przewiń do profilu firmy