Oferta pracy

Kierownik Techniczny

ULUS METAL POLSKA S.A.

  • Piekarnicza 6, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Piekarnicza 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego personelu działu utrzymania ruchu oraz narzędziowni

  • Opracowywanie planów rozwoju technicznego firmy

  • Dbanie o terminowość wykonywanych serwisów, przeglądów: utrzymanie ruchu, narzędziownia, budynek

  • Współpraca z serwisami lub zewnętrznymi firmami serwisowymi: w tym negocjowanie, kontraktowanie i rozliczanie ich usług

  • Nadzór całościowy nad gospodarką magazynu technicznego

  • Opracowanie harmonogramów przeglądów oraz niezależne planowanie wszystkich prac konserwacyjnych, kontroli i przeglądów technicznych

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań oraz zarządzanie dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym min 5 lat – MILE widziane branża automotive

  • Umiejętności techniczne: wiedza z zakresu pracy z maszynami oraz zasady BHP

  • Uprawnienia: suwnica z poziomu 0, SEP 1kV (E+D)

  • Umiejętność kierowania podległym zespołem

  • Umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Ulus Metal Polska S.A. jest tureckim przedsiębiorstwem produkcyjnym, wiodącym dostawcą w zakresie produkcji głównie podzespołów części dla sektora automotive. Dostarczamy ponad 1500 produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych.

Pracownicy z 2 zakładów produkcyjnych znajdujących się w Gebze obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty za pomocą wyróżniających się technologii produkcyjnych. Dzięki wyszkolonej kadrze technicznej, nowym inwestycjom, a przede wszystkim zorientowanej na oczekiwaniach klienta, dąży się do zwiększenia eksportu skierowanych do producentów OEM (Original Equipment Manufacturer - producent oryginalnego wyposażenia).

Ulus Metal powstał w 1970 roku a centrala firmy zlokalizowana jest w Gebze w Turcji. Podstawową misją firmy jest inwestowanie w ludzi w celu tworzenia najcenniejszych zasobów ludzkich oraz zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych oraz systemów kontroli jakości dla naszych klientów na czas.

Ulus Metal jest certyfikowany przez SGS ISO IATF 16949:2016 , ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007.

Przewiń do profilu firmy