Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik – technik utrzymania ruchu

Greenvit Sp. z o.o.O firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki/elektroniki,

  • Modyfikacja maszyn i urządzeń przy ścisłej współpracy z inżynierem procesów technologicznych oraz firmami zewnętrznymi,

  • Samodzielne diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń i awarii maszyn,

  • Prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów technicznych maszyn i urządzeń,

  • Utrzymywanie i obsługa maszyn i urządzeń w sprawności technicznej,

  • Terminowe przeglądy maszyn i urządzeń,

  • Współpraca z innymi działami mającymi wpływ na poprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń,

  • Definiowanie niezgodności, działań korygujących i zapobiegawczych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji,

  • Wiedza/doświadczenie z zakresu mechaniki i elektroniki,

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • Znajomość układów hydraulicznych, pneumatycznych oraz automatyki przemysłowej,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji pracy i szybkość podejmowania decyzji,

  • Dokładność, elastyczność i komunikatywność,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic i podestów ruchomych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilną posadę,

  • Premię,

  • Interesującą pracę w zgranym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • Okresowe premie oraz pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Greenvit Sp. z o.o.

Greenvit sp. z o.o. to producent ekstraktów roślinnych, rodzinna firma z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku.

Do nowego zakładu w Łomży poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy