Oferta pracy

Kierownik / Technolog - Produkcja Kosmetyki Białej

Silcare Spółka z o.o. sp. k.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie receptur i wdrażanie nowych produktów

  • zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych

  • wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych

  • nadzór nad jakością wytwarzanych produktów

  • kierowanie pracą podległego zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako kierownik / technolog produkcji (kosmetyka, mleczarnia, produkty spożywcze)

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • nowoczesne miejsce i narzędzia pracy

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjną formę zatrudnienia i wynagrodzenia

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy

  • wspieramy relokację

  • zapewniamy szkolenia, programy motywacyjne, zniżki pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Przewiń do profilu firmy