Oferta pracy

Kierownik Technologicznego Przygotowania Produkcji

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

  • Dobrzeń Wielki (pow. opolski)

    Dobrzeń Wielki (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac podległego zespołu (ok. 10 osób).

  • Monitorowanie postępów zadań według wskaźników KPI.

  • Nadzorowanie procesów technologicznych wytwarzania produktu oraz definiowanie wymagań technologicznych i zakresu prac.

  • Zarządzanie procesem utrzymania ciągłości produkcji.

  • Wdrażanie nowych technologii wyrobów, modyfikacja już istniejących

  • Nadzór nad programowaniem maszyn sterowanych numerycznie oraz dostarczaniem technologii wytwarzania.

  • Współpraca z dziełem konstrukcyjnym w zakresie opracowywania rozwiązań konstrukcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w obszarze obróbki konstrukcji stalowych lub innym wykonującym produkcję seryjną o zmiennych parametrach.

  • Umiejętność zarządzania zmianą,

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność oraz kreatywność.

  • Język angielski na poziomie min. B2.

  • Znajomość środowisk programowania maszyn CNC, SCADA.

  • Znajomość środowisk konstrukcyjnych CAD 2D, 3D.

  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej.

  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing,

  • Znajomość normowania zużycia materiałów BOM i marszrut ROUTE.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Premia kwartalna do 20%.

  • Narzędzia: smartfon, laptop.

  • Prywatna opieka medyczna Medicover Premium.

  • Możliwość pracy hybrydowej.

  • Dostęp do platformy szkoleniowej w tym do nauki języka angielskiego.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do wypoczynku.

  • Możliwość rozwoju dynamicznej organizacji.

  • Zgrany zespół i dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 50 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Przewiń do profilu firmy