Oferta pracy

Kierownik technologii

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja powierzonych celów strategicznych oraz inicjowanie działań zwiększających efektywność zespołu i całej Spółki

  • Zarządzanie podległym zespołem, w tym planowanie i realizacja ścieżek rozwoju pracowników, zapewnianie zrealizowania matrycy kompetencji

  • Zarządzanie relacjami z klientami

  • Standaryzacja prac działu

  • Zarządzanie zamówieniami i marżowością (tworzenie polityki cenowej, zarządzanie procesem przygotowywania wycen)

  • Inicjowanie, udział i nadzór w parametryzowaniu i optymalizowaniu technologii produkcji wyrobów metalowych i aluminiowych

  • Ścisła współpraca z innymi działami w Spółce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z nadzorem podległych pracowników w dziale technologicznym

  • Znajomość procesów: spawalniczych, lakierniczych, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing

  • Otwartość oraz dążenie do stosowania nowych rozwiązań

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w firmie o dużej dynamice rozwoju

  • Pracę w elastycznym systemie godzinowym

  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.

Impel Visual Solutions S.A. – spółka z Grupy Impel, będąca producentem reklam i oznakowań obiektów.

Przewiń do profilu firmy