Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik terenów zieleni miejskiej

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Gardenia świadczy kompleksowe usługi z zakresu zagospodarowania i pielęgnacji terenów zielonych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK TERENÓW ZIELENI MEJSKIEJ
    Miejsce pracy: teren województwa wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad pracownikami zakładającymi i pielęgnującymi zieleń
    • realizacja powierzonych zadań
    • praca z projektami
    • kontrola podwykonawców
    • koordynacja robót w zakresie urządzania terenów zielonych

    Wymagania:

    • umiejętność zarządzania zespołem
    • minimum 2 letnie doświadczenie w branży ogrodniczej
    • wykształcenie ogrodnicze
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • samochód służbowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Telefon: 600-795-452 oraz 781-111-713