Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Terminala

  • Wola Żydowska (pow. pińczowski), świętokrzyskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVATEK POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest częścią rosyjskiego koncernu Novatek PAO, jednego z największych producentów gazu ziemnego na świecie.

    Aktualnie do naszej struktury poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: powiat pińczowski (Wola Żydowska)
    ZADANIA:
    • Planowanie, organizacja, zarządzanie pracą terminala przeładunkowego;
    • Nadzór nad ciągłością pracy terminala oraz bezpieczeństwem na terminalu i rozlewni gazu;
    • Koordynowanie działań, mających na celu sprawną obsługę ładunków w zakresie transportu kolejowego i drogowego;
    • Organizacja logistyki dostaw i odpowiedzialność za ich terminowość;
    • Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcyjnych i operacyjnych;
    • Odpowiedzialność za prawidłowy rozkład czasu pracy pracowników i jego optymalizację pod kątem realizacji planów produkcyjnych oraz bezpieczeństwa pracy;
    • Odpowiedzialność za stan techniczny parku maszyn, w tym organizacja procesu kontroli, remontów maszyn i urządzeń używanych do bieżącej działalności;
    • Kontrola i rozliczanie zakupów niezbędnych materiałów i narzędzi;
    • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i jego stan techniczny;
    • Współpraca z kooperantami w ramach obowiązujących umów oraz ze starostwami i urzędami w celu pozyskiwania niezbędnych dokumentów i pozwoleń;
    • Zaangażowanie w realizację planów rozwoju Spółki.
    WYMAGANIA:
    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
    • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne;
    • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu;
    • Systematyczność, wytrwałość, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu;
    • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office ( szczególnie MS Excel);
    • Czynne prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
    OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Atrakcyjny system premiowy;
    • Szeroki pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, kartę Multisport oraz dofinansowanie do wypoczynku i inne świadczenia socjalne.

    Jeżeli jesteś osobą operatywną, zorganizowaną i dysponujesz odpowiednim doświadczeniem kliknij Aplikuj.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów w języku polskim

    Administratorem danych jest Novatek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.