Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Terminala - Zastępca Kierownika – transport intermodalny (kolej)

METRANS (Polonia) Sp. z o.o.O firmie

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie pracy terminalu przeładunkowego z uwzględnieniem przewozów realizowanych przez Spółkę

  • Kompleksowa koordynacja działań transportowych i terminalowych, monitorowanie ewentualnych problemów i zagrożeń

  • Prowadzenie zgodnej z przepisami dokumentacji dot. obsługi operacyjnej terminalu, koordynacja zgłoszeń do urzędów

  • Efektywna współpraca z dostawcami usług na terminalu

  • Nadzór nad realizacją zawartych umów

  • Nadzór i zarządzanie podległym zespołem pracowników operacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i umiejętność kierowania zespołami pracowników operacyjnych

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub pokrewnym

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • Praktyczna znajomość MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, asertywność, umiejętność podejmowania decyzji

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • Znajomość branży logistycznej / transportowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej firmie z dużymi możliwościami rozwoju oraz samorealizacji na największym i stale rozwijanym terminalu (HUB) Spółki w Polsce

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

METRANS (Polonia) Sp. z o.o.

METRANS to wiodący operator kolejowy oraz lider rynku przewozów intermodalnych pomiędzy portami morskimi, a ich zapleczem w krajach Europy Środkowej, Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy