Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Terytorium ds. Handlu Tradycyjnego (m/k)

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    180004KL, Warsaw

    Marki Laundry & Home Care cieszą się zaufaniem całych pokoleń rodzin. Utrzymanie tego zaufania wymaga ciągłych innowacji, właściwych badań, rozwoju nowatorskich produktów i skutecznego marketingu. Przede wszystkim jednak wymaga pasji i otwartości na zmiany. Jeśli je masz, zapraszamy.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Terytorium ds. Handlu Tradycyjnego (m/k)

    Lokalizacja: woj. dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie rozwojem sprzedaży w kanale Handlu Tradycyjnego oraz wsparcie w zakresie dotyczącym usługi presellingu na terenie powierzonego terytorium
    • Zapewnienie realizacji standardów merchandisingowych i planogramów zgodnie ze strategią firmy Henkel Polska
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • Poszukiwanie i wdrażanie innowatorskich rozwiązań
    • Współpraca z innymi działami
    • Zarządzanie powierzonymi budżetami a w szczególności: terminowe planowanie, rozliczanie, raportowanie i kontrola zgodności z procesami firmy Henkel Polska
    • Podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych

    Kogo szukamy:

    • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 5- letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w handlu tradycyjnym.
    • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych
    • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
    • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
    • Myślenie analityczne, dokładność oraz rzetelność
    • Praktyczna znajomość obsługi MS Office (Excel, Power Point)
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy:

    • Praca w międzynarodowej firmie będącej liderem na światowym rynku wśród producentów środków piorących i czystości
    • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, tablet)
    • Praca w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
    • Prywatna opieka medyczna Medicover oraz dofinansowanie karty Multisport
    • Atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń

    Jeśli interesuje Cię któraś z ofert, aplikuj online. Podaj numer ID oferty i weź udział w rekrutacji w Henkel Polska.