Oferta pracy

Kierownik Transportu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Błonie, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

KIEROWNIK TRANSPORTU

Do naszego Oddziału w Błoniu k/Warszawy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie k/Warszawy

Twoje obowiązki:

  • efektywne zarządzanie podległym Zespołem;
  • realizowanie celów jakościowych i ekonomicznych Działu Transportu;
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z Przewoźnikami;
  • pozyskiwanie nowego taboru w odpowiedzi na potrzeby firmy;
  • zakupy pojazdów z giełdy Trans;
  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych we wszystkich aspektach organizacji transportu;
  • minimalizacja ryzyk w realizacji dostaw do Odbiorców kanału nowoczesnego;
  • tworzenie i analiza raportów.

Nasze oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym;
  • doświadczenie w pracy w branży transportowej - warunek konieczny;
  • zdolność myślenia analitycznego i ustalania priorytetów;
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, wyniku finansowego i jakościowego;
  • inicjatywa w zakresie wprowadzania optymalizacji mających na celu podnoszenie efektywności procesów transportowych;
  • dobra znajomość MS Excel;
  • mile widziana znajomość Giełdy TRANS;
  • nastawienie na osiąganie założonych celów;
  • znajomość metodologii Lean i/lub Kaizen będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - Umowę o pracę;
  • przygotowanie do wykonywania zadań, program wdrożeniowy realizowany również w innych oddziałach;
  • bogaty program benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, paczki świąteczne);
  • ubezpieczenie grupowe;
  • niezbędne narzędzia pracy, laptop, telefon;
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwości rozwoju;
  • udział w szkoleniach i kursach zawodowych;

Czekamy na Twoją aplikację!

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy