Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierownik transportu i logistyki

GLOB-TEAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA sp.k.O firmie

6 50010 000 brutto / mies.
  • Wojkowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Glob-Team Group jest rozwijająca się firmą transportową. Posiadamy flotę kilkunastu samochodów ciężarowych z naczepami typu walking-floor, inloader, firanka. Świadczymy usługi spedycyjno-logistyczne na terenie Europy i Polski.

Opis stanowiska i podstawowe obowiązki:

  • Zarządzanie podległym zespołem w biurze oraz kierowcami
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Inicjonowanie działań w celu optymalizacji kosztów, pracy oraz jakości wykonywanych usług logistycznych
  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych firmy
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami

Oczekujemy:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie zarzadzania flotą i zespołem pracowników
  • Wiedza techniczna, doświadczenie serwisowe i znajomość rynku spedycji całopojazdowej
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu
    i w dynamicznym środowisku pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz system wynagrodzenia adekwatny do zaangażowania
  • System premiowy oparty na wynikach i optymalizacji kosztów
  • Możliwość samochodu służbowego
  • Możliwość kształcenia oraz rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów optymalizacyjnych oraz zarządzania zespołem pracowników

Ogłoszenie archiwalne