Oferta pracy

Kierownik Transportu

Zadbano

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem spedycyjno-transportowym,

  • współpraca z firmami spedycyjnymi,

  • aktywne pozyskiwanie firm podwykonawczych,

  • koordynowanie procesów dystrybucyjnych i łańcucha dostaw,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • analiza i optymalizacja kosztów transportu,

  • sprawna koordynacja dostaw towarów z magazynu do klientów.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (transport, logistyka, zarządzanie),

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu dystrybucji i spedycji,

  • umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespole,

  • umiejętność optymalizacji procesów oraz zarządzania wydajnością kosztów,

  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,

  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej jak i zespołu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • dofinansowanie do pakietu medycznego,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy