Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Transportu (Transport Manager) (m/f/d)

Govecs Poland Sp. z o. o. O firmie

  • Graniczna 8c, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Govecs Poland Sp. z o. o.

Graniczna 8c

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i zarządzanie działem wysyłek/transportu w firmie produkcyjnej,

  • przygotowanie zapytań ofertowych na usługi transportowe,

  • organizowanie transportów od dostawców (drogowy, morski, lotniczy, kolejowy),

  • organizowanie transportów do klientów,

  • kontakt z agencjami celnymi i urzędem celnym,

  • tworzenie procedur i instrukcji procesów związanych z usługami transportowymi,

  • analizowanie kosztów transportu i zgłaszanie inicjatyw obniżających koszty transportu,

  • współpraca z działem obsługi klienta,

  • utrzymanie poprawności danych w ERP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (Logistyka),

  • minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy w firmie transportowej będzie dodatkowym atutem),

  • znajomość międzynarodowego prawa transportowego I procedur,

  • znajomość zagadnień związanych z odprawami celnymi;

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna języka angielskiego (wymóg konieczny);

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole I doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność sprawnego działania pod presją czasu.

Podczas gdy wszyscy DYSKUTUJĄ na temat zmian klimatu I ochrony środowiska – my faktycznie coś ROBIMY!

Zmieniaj przyszłość poprzez e-mobility i dołącz do zespołu GOVECS!

Nie tylko nasze elektryczne skutery są źródłem radości! Nasza kultura organizacyjne również - charakteryzują ją duch współpracy, płaskie struktury oraz otwartość na innowacyjne i kreatywne pomysły. Oferujemy różnorodność, dużo samodzielności oraz przestrzeni dla własnej inicjatywy. Umożliwiamy rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty. Znajdziesz u nas elastyczne godziny pracy, opcje pracy zdalnej oraz możliwość przetestowania naszych produktów! Stwórz z nami coś nowego co pozostawi długotrwały i znaczący ślad w naszym otoczeniu. Razem z nami podbijaj i pozyskuj jeszcze więcej pasjonatów elektrycznej mobilności. Zostań członkiem naszego zespołu oraz częścią naszego wspólnego sukcesu!

Dla naszego działu Łańcucha Dostaw zlokalizowanego we Wrocławiu poszukujemy: Kierownika Transportu (Transport Manager).

Przewiń do profilu firmy

Osoba, której poszukujemy posiada silną wewnętrzną motywację do usprawniania I automatyzacji procesów pracy. Ciągle poszukuje okazji do zwiększenia produktywności procesów w całej firmie, a w szczególności w swoim dziale. Przyczynia się do tego pracując w sposób zorganizowany, dokumentując w odpowiedni sposób wyniki swojej pracy oraz upewniając się, że wszelkie podjęte przez nią czynności są uzgodnione z całym zespołem, bezpośrednim przełożonym a przede wszystkim z kierunkiem działania całej firmy. Czerpie przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą z otoczeniem rozumiejąc, że jest to jeden z warunków wspólnego rozwoju zespołu.

Kierownik Transportu będzie odgrywać kluczową role w zespole Łańcucha dostaw zapewniając naszym Klientom najwyższy poziom usług.

We, the GOVECS GROUP, headquartered in Munich, are the leading manufacturer of electric scooters in Europe and are redesigning urban mobility. We rely on high-quality "Made in Europe" products for international sharing providers as well as the rapidly growing delivery industry and have developed a motivating leasing model for employees. With ZOOM SHARING we are active as a sharing operator in Stuttgart and offer the model as a partner sharing concept for municipalities, cities and companies. The product portfolio currently includes five different models: the ELMOTO KICK e-scooter and the ELMOTO LOOP, GOVECS FLEX, GOVECS PRO CARGO and the E-Schwalbe. We have our own stores and workshops in Munich, Berlin, Stuttgart, Hamburg, Cologne and Frankfurt.

You can find more information at www.govecsgroup.com and in our online shop www.govecs-scooter.com.