Oferta pracy

Kierownik Transportu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją dostaw zamówień klienta;

  • kontrola kosztów oraz realizacja budżetu działu;

  • organizacja transportu krajowego i zagranicznego;

  • koordynowanie procesów transportowych;

  • współpraca z firmami transportowymi i warsztatami naprawczymi pojazdów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie preferowane wyższe (logistyka, transport) – minimum średnie;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i w piśmie;

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki i transportu;

  • znajomość zasad i przepisów regulujących czas pracy kierowców;

  • doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw/logistyki i budowania procesów logistycznych;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz duża samodzielność;

  • prawo jazdy kat B;

  • terminowość i dokładność w realizacji zadań.

To oferujemy

  • przejrzysty system wynagrodzenia

  • umowę o pracę na pełen etaty

  • karta multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Klient Pracuj.pl

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

Przewiń do profilu firmy