Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Transportu

Spółdzielnia Mleczarska Września

  • Czerniejewska 1, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Czerniejewska 1

Września

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem, nadzorowanie pracy w dziale transportu;

  • Bieżąca opieka nad taborem samochodów;

  • Szczegółowe przekazywanie pojazdów dla kierowców;

  • Raportowanie wyników działu transportu;

  • Dbanie o porządek dokumentacji transportowej:

  • Zgłaszanie szkód komunikacyjnych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu;

  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z planowaniem transportu oraz zmieniającymi się przepisami;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę;

  • Możliwość rozwoju i pogłębiania doświadczenia zawodowego.