Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Usług

HR for Business Sp. z o.o.

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów, prowadzenie analizy kosztowej i dbanie o utrzymanie rentowności kontraktu

  • Udział w rekrutacji podległego personelu

  • Prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie nowych pracowników w zakres obowiązków

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

  • Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na terenie podległych obiektaów oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją

  • Tworzenie grafików oraz rozliczeń

  • Dobór pracowników z uwzględnieniem wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych

  • Wprowadzenie pracownika na teren obiektu, organizowanie pracy i przeszkolenie

  • Kontrola obecności pracowników oraz organizowanie zastępstw

  • Nadzór nad właściwą gospodarką materiałową i sprzętową

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania przynależnych obiektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży usług sprzątania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie min. średnie

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do intensywnej pracy w terenie

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer )

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej

HR for Business Sp. z. o.o. - jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko: KIEROWNIKA USŁUG

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz lub kontakt telefoniczny: 510 015 275.