Oferta pracy

Kierownik Usługi

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą pracowników ochrony.

  • Koordynowanie zadań ochrony.

  • Nadzór nad systemami bezpieczeństwa.

  • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników na chronionych obiektach.

  • Utrzymanie dobrej relacji z klientem.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży Security.

  • Predyspozycje do zarządzania zespołem pracowników.

  • Samodyscyplina i zaangażowanie.

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymania pozytywnych relacji.

  • Kreatywność.

  • Zrozumienie różnych potrzeb ludzi.

  • Osoba niebojąca się pracy.

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

  • Szkolenie na stanowisku pracy oraz pomoc ze strony doświadczonych kolegów.

  • Możliwość korzystania z opieki medycznej i karty sportowej.

  • Chętnie widzimy osoby chcące nawiązać dłuższą współpracę celem wzajemnego rozwoju – dajemy możliwość awansu.

  • Zdobycie cennego doświadczenia w dużej organizacji.