Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Utrzymania Obiektów Mostowych na A4

ZABERD S.A.O firmie

  • Brzeg (okolice), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ZABERD S. A. Spółka działająca od 1992r. zajmująca się w sposób kompleksowym utrzymaniem dróg i autostrad aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy –   Autostrada A 4 , Baza Przylesie k/Brzegu woj. opolskie

Zadania:

  • nadzorowanie pracy brygady mostowej
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji podwykonawczej
  • rozliczanie wykonanych robót
  • monitorowanie bieżących kosztów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane w specjalności mostowej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi
  • 2 lata doświadczenia przy realizacji robot mostowych (budowa, remont, utrzymanie drogowych obiektów inżynierskich)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu
  • wynagrodzenie powiązane z posiadanymi kompetencjami
  • interesującą pracę będącą wyzwaniem zawodowym
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie CV .W przysłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników prowadzonych przez ZABERD S.A.. z siedzibą we Wrocławiu”.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Ponadto informujemy, że:
W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest , wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo  do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Ogłoszenie archiwalne