Kierownik Utrzymania Ruchu (automotive)

Spring Professional PolandO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Kierownik Utrzymania Ruchu

Numer ref.: PWR/PMO/012017/KUR-O

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie obszarem utrzymania ruchu w celu zapewnienia efektywności i ciągłości procesów
  • Nadzorowanie pracy podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw
  • Zarządzanie grupą podległych pracowników
  • Opracowywanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Udział w projektach udoskonalania procesów zarządzania parkiem maszynowym
  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności
  • Udział w tworzeniu rocznego planu budżetowego i optymalizacji kosztów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Znajomość normy ISO TS
  • Duża samodzielność pracy
  • Zdolność efektywnej komunikacji i koordynowania wdrażanych projektów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pracę pełną wyzwań w firmie o ustalonej na rynku pozycji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy