Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Utrzymania Ruchu

A.Kayser

  • Batorowo (pow. poznański)

    Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli zależy Ci aby w swojej codziennej pracy odpowiadać za ...

  • Zarządzanie i organizacja Działu Utrzymania Ruchu,

  • Nadzór na pracownikami,

  • Nadzorowanie i doskonalenie zasad utrzymania ciągłości pracy na liniach produkcyjnych,

  • Naprawy produkcyjne,

  • Przeprowadzanie konserwacji,

  • Instalacja nowych maszyn,

  • Przeprowadzanie inwentur urządzeń,

  • Nadzór nad kosztami części zamiennych,

  • Zarzadzanie magazynem części zamiennych,

  • Zamawianie części zapasowych,

  • Utrzymanie ruchu maszyn i nadzór nad budynkami,

  • Kontakty z zewnętrznymi dostawcami usług,

  • Przestrzeganie przepisów zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony środowiska Organizowanie stanowisk pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, dbanie o sprawność środków ochrony indywidualnej oraz ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem , organizowanie i prowadzenie prac w sposób uwzgledniający zabezpieczenie pracowników przed wypadkami przy pracy, chorobami zawodowymi i innymi chorobami związanymi z warunkami pracy,

  • Dbanie o higieniczny stan pomieszczeń i wyposażenia technicznego, sprawność środków ochrony zbiorowej i ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem, egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bhp.

Nasze wymagania

  • A równocześnie jesteś osobą, która posiada ...

  • Edukacja w zawadzie technicznym (5 lat doświadczenia zawodowego ),

  • Doświadczenie w zarzadzaniu i kierowaniu pracownikami,

  • Znajomość parku maszyn: maszyny wtryskowe, prasy, spawalnicze i inne,

  • Znajomość komputerów PC ( MS Office, SAP),

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego B2,

  • Uprawnienia elektryczne SEP,

  • Doświadczenie w branży Automotive (mile widziane),

  • Znajomość wskaźników: TPM,OEE,MTTF,MTBF,MTTR,

  • Znajomość narzędzi FMEA,

  • Praktyczna znajomość 5S,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • Zdolności organizacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość SAP.

To oferujemy

  • Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia ...

  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia,

  • atrakcyjne pakiety motywacyjne (prywatna opieka medyczna, karty Multisport, fundusz emerytalny PPE, wczasy pod gruszą, dodatek finansowy na święta oraz inicjatywy sportowe),

  • możliwość uzyskania nagród finansowych i rzeczowych za zgłaszane pomysły racjonalizatorskie,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

A.Kayser

Firma produkcyjna A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o. o. działająca w sektorze motoryzacyjnym w oparciu o międzynarodowe standardy.

Przewiń do profilu firmy