Logo Pracuj.pl

Kierownik Utrzymania Ruchu - branża meblowa

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o. o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o. o.

Piekarska 130

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie Działem Utrzymania ruchu w tym nadzór nad maszynami i infrastrukturą zakładu
  • Nadzór nad utrzymaniem ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Tworzenie planu napraw i przeglądów okresowych
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz firmami zewnętrznymi
  • Nadzór nad stanem technicznym obiektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie ( mile widziane wyższe techniczne )
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość zagadnień automatyki, elektroniki, mechaniki i systemów sterowania
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawą i konserwacją maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie w kierowaniu grupa pracowników

To oferujemy

  • Interesującą , stałą prace w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z ambitnym zespołem
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o. o. to firma z ponad 40 letnią tradycją zlokalizowana w Bielsku – Białej zajmująca się produkcją szerokiej gamy mebli tapicerowanych od prostych foteli do nowoczesnych i eleganckich mebli wypoczynkowych.

Kierownik Utrzymania Ruchu - branża meblowa, Piekarska 130, Bielsko-Biała