Logo Pracuj.pl

Kierownik utrzymania ruchu – branża produkcyjna

Grafton RecruitmentO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, w związku z rozwojem portfolio produktowego, pozyskaniem nowej grupy Klientów i uruchomieniami nowych projektów, poszukujemy doświadczonego pracownika, który chciałby rozwijać się na stanowisku: Kierownik Utrzymania Ruchu – branża produkcyjna.

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie kilkunastoosobowym zespołem UR poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników,
  • optymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii,
  • zapewnienie optymalnego działania maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze linii produkcyjnych,
  • planowanie i nadzór działań prewencyjnych, naprawczych i konserwacyjnych parku maszynowego,
  • udział w działaniach projektowych, wdrożeniowych i optymalizacyjnych,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • prowadzenie szkoleń z obszaru UR,
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie automatyki/robotyki/elektryki lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • kilkuletnie doświadczenia na stanowisku liderskim związanym z obszarem utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej,
  • biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,

Pracodawca oferuje

  • samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze tworzenia strategii UR,
  • unikalna możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów dotyczących optymalizacji w obszarze UR,
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowe lekcje języka angielskiego, kantyna pracownicza,
  • bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń (w tym szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe),
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców,
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów.

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Aktualne oferty pracodawcy
7-10-67855

Kierownik utrzymania ruchu – branża produkcyjna, Częstochowa