Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Utrzymania Ruchu

Metalkas SAO firmie

  • Deszczowa 63, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Metalkas SA

Deszczowa 63

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynowanie prac związanych z utrzymaniem ruchu;

  • Zarządzanie zespołem;

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki;

  • Zapewnienie właściwej eksploatacji posiadanych maszyn, urządzeń, itd.;

  • Przygotowywanie rocznych planów remontów w oparciu o analizę sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji, itd.;

  • Nadzór nad wykonawcami prac remontowych;

  • Nadzór nad dokumentacją maszyn, urządzeń i budynków należących do zakładu;

  • Przygotowanie i uruchomienie nowych maszyn;

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego;

  • Znajomość budowy maszyn;

  • Zdolności organizacyjne;

  • Sumienność;

  • Inicjatywa.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Metalkas SA

Metalkas SA to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63.