Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Utrzymania Ruchu

DIRECT SEARCHO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za dział, w tym za personel i zasoby.

  • Gotowość do pracy w charakterze zarządzania małym zespołem pracowników oraz samodzielnego wykonywania obowiązków w celu prawidłowego zachowania ciągłości funkcjonowania działu.

  • Zapewnienie sprawności funkcjonowania maszyn, narzędzi oraz innego sprzętu (w tym floty samochodowej), jak również budynków zgodnie z regulacjami wewnętrznymi oraz przepisami prawa.

  • Wdrożenie oraz wykonywanie prac konserwacyjnych.

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych, uwzględniając przy tym aspekt ekonomiczny.

  • Planowanie i realizacja instalacji nowych urządzeń oraz dodatkowego wyposażenia w zakładzie.

  • Praca w bliskich okolicach Częstochowy.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu,

  • Preferowane wykształcenie techniczne (mechaniczne),

  • Precyzyjność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnią historią, funkcjonującą w kilku interesujących branżach, z zatrudnieniem powyżej 100 osób i przychodami ponad 200 milionów rocznie,

  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu,

  • Szereg wyzwań,

  • Rynkowe wynagrodzenie,

  • Wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)