Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Utrzymania Ruchu

Antal Engineering & Operations O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla międzynarodowej firmy z branży Automotive zlokalizowanej na Dolnym Śląsku poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownika Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

nadzór nad funkcjonowaniem wydziału utrzymania ruchu według standardów,

nadzór nad prawidłowym działaniem parku maszynowego

Planowanie i realizacja instalacji nowych urządzeń

zarządzanie zespołem poprzez delegowanie, stawianie celów oraz motywowanie (organizacja i koordynacja oraz planowanie pracy w Dziale Utrzymania Ruchu)

dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego zespołu

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe preferowane techniczne,

minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu wydziałem Utrzymania Ruchu

bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną swobodną komunikację

praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

umiejętność komunikowania się z pracownikami (motywowanie, udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej, zarządzanie konfliktem),

doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,

umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji,

silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się organizacji o mocno ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie na umowę o pracę

Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do zajęć językowych

Pakiet relokacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne