Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik utrzymania ruchu

Destylarnia Falmierowo Sp. z o.o.

  • Falmierowo (pow. pilski)

    Falmierowo (pow. pilski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości produkcji niezakłócanej przez nieplanowane przestoje urządzeń,

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem parku maszynowego

  • Organizowanie bieżących napraw oraz konserwacji maszyn na obszarach produkcyjnych,

  • Koordynowanie prac remontowych oraz modernizacyjnych wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn, wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii,

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn i urządzeń,

  • Analizę przyczyn i skutków awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych

  • Zarządzanie systemem przeglądów okresowych oraz części zamiennych,

  • Dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów

  • Zarządzanie częściami zamiennymi w podległym obszarze

  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie projektów związanych z uruchamianiem nowych maszyn i urządzeń

  • Współpracę z pozostałymi działami firmy w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych

  • Zarządzanie i szkolenie pracowników zaangażowanych w prace konserwacyjne i naprawcze w koordynacji z kierownikiem obszaru produkcji.

  • Budowanie zaangażowania i dbanie o rozwój podległych pracowników,

  • Przygotowywanie raportów z wykonanych prac,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,

  • Kwalifikacje techniczne (kursy lub studia), np. w inżynierii mechanicznej, elektrotechnice lub odpowiednie doświadczenia w przemyśle.

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Kierownik zmiany, Lider w Dziale Utrzymania Ruchu)

  • Znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, automatyki, elektromechaniki oraz mechaniki i budowy maszyn

  • Wiedza w zakresie zasad prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń,

  • Doświadczenie w zakresie konserwacji, serwisowania i bezpieczeństwa operacyjnego urządzeń z mechanicznego i / lub elektrycznego punktu widzenia

  • Praktyczna umiejętność szybkiego i trafnego identyfikowania przyczyn awarii oraz zdolność do analitycznego myślenia

  • Aktywność w działaniu.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności liderskie, umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz motywowania pracowników

  • Nastawienie na współpracę zespołową i komunikację

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

  • podstawy programowania sterowników PLC

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawa i wymagająca praca z różnorodnymi zadaniami

  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy;

  • Pozytywna, koleżeńska atmosfera w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami;

  • Atrakcyjny system premiowy i benefity,

  • Dodatkowe świadczenia socjalne.