Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Utrzymania Ruchu - Główny Mechanik

  • Płock, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Stalmech zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Płock

    Oferujemy:

    • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Rozwój i możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Premię zależną od zaangażowania i osiąganych wyników

    Opis stanowiska:

    • Dbanie o wysoki standard utrzymania maszyn i urządzeń na produkcji oraz nadzór nad bezpiecznym, nieprzerwalnym ich funkcjonowaniem (planowanie i organizacja przeglądów, konserwacja i naprawy, prowadzenie dokumentacji)
    • Organizacja pracy własnej i podległego zespołu mechaników i elektryków
    • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących wydajność maszyn i koszty produkcji
    • Odpowiedzialność za dokumentację oraz zaopatrzenie firmy w części zamienne, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń

    Oczekiwany profil pracownika:

    • Doświadczenie w zarządzaniu poparte sukcesami min. 1 rok
    • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej min. 1 rok - branża metalowa będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie techniczne (mechanik, automatyk, elektryk) – mile widziane wyższe inżynierskie
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana
    • Dobra znajomość budowy nowoczesnych maszyn produkcyjnych
    • Nastawienie na rozwój
    • Doświadczenie w obszarze wdrażania narzędzi lean manufacturing
    • Wysoka kultura osobista
    • Dobrze rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, pracy w zespole, komunikacji
    • Optymizm

    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem
    „Kierownik Utrzymania Ruchu - Główny Mechanik”.

    Niniejszym informujemy, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Stalmech z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-400 Biała. Ponadto, informujemy, że: 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Stalmech w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na w/w stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na ww. stanowisko. 3. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 4. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. 5. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. 7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.