Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu - Kierownik ds. Technicznych

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego Klienta, lidera branży FMCG, poszukujemy obecnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad działem technicznym
  • Nadzór nad prowadzonymi naprawami, prewencją, usprawnieniami
  • Dobór części zamiennych, nadzór nad zakupem nowych maszyn
  • Koordynacja pracy poległego zespołu/Koordynacja pracy serwisów zewnętrznych
  • Nadzór nad rozbudową zakładu produkcyjnego – koordynowanie prac związanych z nowymi inwestycjami

Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiada wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Koordynowała pracy inwestycyjne
  • Zna język angielski pozwalający na swobodną komunikację zawodową

Oferujemy:

  • Ciągły rozwój, praca w nowoczesnym i dynamicznym środowisku
  • Pakiet pozapłacowy – ubezpieczenie na życie, Multisport oraz bony
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy