Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu

PreZero Recycling Południe Sp. z o.o.

  • Szybowa 44, Knurów
    Knurów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Szybowa 44

Knurów

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii w obszarze technicznym;

  • Opracowanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych i remontów, kontrola wypełnianie zawartych w nim terminów.

  • Monitorowanie napraw i działań prewencyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń na wszystkich etapach procesu produkcyjnego

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu, maszyn i instalacji;

  • Definiowanie i kontrolowanie budżetu działu UR;

  • Proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w obszarze utrzymania ruchu

  • Nadzór, kontrola, weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników.

  • Kontrola nad zarządzaniem magazynem częściami zamiennymi i zakupem części.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Dziale Utrzymania Ruchu;

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność technologia produkcji, automatyka, mechatronika,

  • Mile widziane doświadczenie z obszaru robotyki/automatyzacji procesów produkcyjnych;

  • Znajomość nowoczesnych trendów w zarządzaniu procesami produkcji i jakością;

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania liniami produkcyjnymi;

  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną;

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karnety sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy