Logo Pracuj.pl

Kierownik Utrzymania Ruchu

Kospel Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Kospel Sp. z o.o.

BoWiD 24

Koszalin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą podległego zespołu w trzech zakładach produkcyjnych – zespół ok.15-20 osób
  • utrzymanie ciągłości ruchu maszyn
  • przeprowadzenie analizy bieżącej sytuacji w DUR i zaproponowanie usprawnień
  • ustalenie planów przeglądów okresowych
  • bieżąca analiza awarii i wdrażanie działań prewencyjnych z nimi związanych
  • planowanie i wdrażanie długofalowych działań mających na celu zwiększenie dostępności maszyn
  • wdrożenie systemu ERP we wszystkich trzech zakładach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mechaniczne
  • min. 5 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w pracy w środowisku Lean Manufacturing
  • lider zmiany
  • znajomość języka angielskiego min. B2
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • pracę w ambitnym, entuzjastycznym zespole
  • ciekawe wyzwania i możliwość pracy z fachowcami w branży
  • możliwość realnego wpływu na zmiany
  • wynagrodzenie dopasowane do poziomu kompetencji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny - karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne itp.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Kierownik Utrzymania Ruchu, BoWiD 24, Koszalin