Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa procesów produkcyjnych.
Kierownik Utrzymania RuchuNumer ref.: 191743/6543

Opis stanowiska:

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń, instalacji oraz sieci,
  • koordynacja i nadzór nad bieżącą konserwacją sprzętu i jego napraw oraz opracowywanie harmonogramu przeglądów technicznych,
  • współpraca z serwisem lub firmami zewnętrznymi oraz nadzór w zakresie usług remontowych maszyn i obiektów,
  • efektywna współpraca z innymi działami produkcyjnymi w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • nadzór, kontrola, weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • kontrola przestrzegania procedur i zasad BHP przez podległych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, mechatronika, elektrotechnika),
  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • begłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną,
  • znajomość elektrotechniki w zakresie instalacji, urządzeń i sieci,
  • znajomość urządzeń energetycznych oraz praktyczna znajomość budowy maszyn,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy