Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Utrzymania Ruchu

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-04-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem międzynarodowym z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu.
    Nr ref. 190322/5194

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie bezawaryjnej pracy oraz stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze,
    • zarządzanie zespołem utrzymania ruchu,
    • konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń i przyrządów kontrolno-pomiarowych,
    • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych,
    • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika, automatyka, mechatronika, mechanika),
    • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem utrzymania ruchu w branży automotive,
    • uprawnienia SEP E i D (mile widziane),
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji w warunkach stresu,
    • prawo jazdy kat. „B”.

    Oferta obejmuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w stabilnej organizacji.