Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Kutno, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:Kutno

    Twoje zadania:

    • Definiowanie i egzekwowanie zadań podległego zespołu
    • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez:
      • Opracowywanie harmonogramów   okresowych przeglądów technicznych
      • Nadzorowanie instalacji i testów maszyn i   procesów produkcyjnych
      • Koordynowanie i nadzorowanie bieżącej   konserwacji sprzętu i jego naprawy
    • Zapewnienie ciągłego rozwoju pracowników DUR

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Motywację do pracy i zaangażowanie
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy m.in.:

    • Samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju
    • Udział w ciekawych projektach
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa
    • Pakiet socjalny