Maintainance Manager - Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2017-08-03
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-09-02)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SZANOWNI PAŃSTWO,

Dla naszego klienta, jednego z największych na świecie producentów zaawansowanych technologii szlifowania, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łozienica (pow. goleniowski)

OBOWIĄZKI:

  • Poznanie procesu produkcyjnego, transfer linii i technologii, rozruch fabryki, a następnie bieżące zarządzanie działem utrzymania ruchu w zakresie mechaniki, elektryki oraz systemów automatyki (docelowo około 25 osób)
  • Zapewnienie ciągłości pracy wszystkich maszyn i urządzeń, sprawności instalacji elektro-energetycznych
  • Prowadzenie projektów udoskonalania maszyn i linii produkcyjnych
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych w oparciu o LEAN Manufacturing
  • Wdrażanie systemu TPM
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku kierowniczym związanym z utrzymaniem ruchu
  • Mile widziane doświadczenie w transferze linii produkcyjnych
  • Zdolność do efektywnej współpracy z innymi działami firmy
  • Dobra znajomość narzędzi LEAN Manufacturing, TPM etc.

OFERUJEMY:

  • Udział w projekcie budowy nowej fabryki - transfer linii i technologii (produkcja materiałów ściernych), budowanie zespołu, uruchomienie fabryki w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki
  • Pracę w nowoczesnej organizacji nastawionej na ludzi i ciągły rozwój

Wszystkich zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikowania.

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację:  Karol Świtelski - 510 034 350

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się